071-32274900 تلفن تماس

هتل پارک سعدی

تلفــن تمــاس
071-32274900
هتل پارک سعدی شیراز
هتل های شیراز
رزرو هتل در شیراز
مسافرت به شیراز
رزرو آنلاین هتل در شیراز
خدمات هتل پارک سعدی
خدمات هتل پارک سعدی شامل:
تاکسی سرویس. مجموعه ورزشی.عابربانک (دستگاه ای تی ام ) جهت دریافت وجه نقد و یا انتقال وجه. پارکینگ. محوطه کمپینگ. اینترنت وایرلس. کافی شاپ. رستوران. سالن همایش و عقد و عروسی. هماهنگی جهت گشتهای انفرادی و گروهی و ... می باشد.
اینترنت وایرلس
اینترنت وایرلس یکی دیگر از خدمات هتل پارک سعدی می باشد که جهت دسترسی کلیه میهمانان گرامی این سیستم با تجهیزات بروز و همراه با سرعت مناسب و بالا در کلیه محیط هتل محوطه .لابی .رستوران کافی شاپ و اتاق ها فعال می باشد و میهمانان عزیز در هر ساعت از شبانه روز می توانند به این سیستم دسترسی داشته باشند.
پارکینگ
پارکینگ هتل پارک سعدی بصورت روباز و در خود هتل قرار گرفته و محیطی امن و مناسب و کنترل ورود و خروج اتومبیل ها با نگهبانی 24 ساعته و دوربین های مداربسته انجام می شود.
همچنین محوطه ای آرام و خوش منظره جهت(کمپینگ – اتومبیلهای کاروان) همراه با امکانات آب و برق در نظر گرفته شده که گردشگران بطور شبانه روز می توانند ار آن استفاده کنند.
تاکسی سرویس
هتل پارک سعدی شیراز با درنظر گرفتن رفاه حال مسافرینی که بدون اتومبیل شخصی خود مسافرت می کنند بهترین خدمات تاکسی سرویس را با اتومبیل های بروز و رانندگان مجرب و آشنا به تمامی نقاط دیدنی شیراز .مراکز تجاری . مناطق گردشگری و همچنین ایاب و ذهاب جهت امور اداری ارائه می دهد.
سرویس رفت و آمد به فرودگاه ایستگاه قطار و پایانه مسافربری از خدمات تاکسی سرویس هتل پارک سعدی شیراز است .